ОСТАННІ НОВИНИ

Цього місяця заплановано відкриття дороги Львів – Тернопіль

|

«Сьогодні моїм найбільшим завданням є забезпечити фінансовим ресурсом ремонт дороги Львів – Тернопіль. В липні буде відкриття. Це остання радіальна дорога зі Львова, яка за останній період знаходилася в дуже поганому стані», – про це в ексклюзивному інтерв’ю Львівському порталу повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

ремонт доріг

«Ми сконцентрували свої зусилля цього року. Для нас дуже важливо завершити дорогу з Самбора – через Старий Самбір – до Турки і кордону з Закарпатською областю. Для нас дуже важливо завершити дорогу з Бродів – через Радехів – Червоноград – до Угринова. 99% – що ці роботи будуть зроблені. В липні ми починаємо роботи Перемишляни -Куровичі-Рогатин. Я дуже хочу, щоби ми закінчили цього року нову дорогу через Хащованю – вихід на Закарпаття. І багато інших», – наголосив очільник Львівщини.

За його словами, загальний обсяг робіт буде профінансовано більш як 1 мільярд гривень.

«Це – митні платежі, обласний бюджет, державні кошти, гроші місцевих бюджетів. Це буде відчутно. Звісно, не так, як би хотілося. Але сьогодні моїм найбільшим завданням є забезпечити фінансовим ресурсом ремонт дороги Львів-Тернопіль. В липні буде відкриття. Це остання радіальна дорога зі Львова, яка за останній період знаходилася в дуже поганому стані», – підкреслив Олег Синютка.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...