ОСТАННІ НОВИНИ

Пенсії за 40 хвилин. Пенсійний фонд можна відвідувати не виходячи із дому

|

З 1 липня громадяни, які звертаються за призначенням пенсії, можуть подавати заяви та документи до будь-якого органу Пенсійного фонду, незалежно від місця реєстрації.

71

Про це повідомила начальник головного управління Пенсійного фонду у Львівській області Галина Недзельська, передає кореспондент Львівського порталу.

Тобто, якщо пенсіонер проживав і зареєстрований в Кіровоградській області, а з певних причин переїхав жити до Львова, наприклад, до дітей та внуків, то і заяву про нарахування пенсії він може подати у Львові.

Реклама партнерів

За словами заступника начальника головного управління Пенсійного фонду у Львівській області Руслани Іванкової, до 1 липня пенсіонер міг звертатися в орган Пенсійного фонду тільки за місцем реєстрації.

При цьому заяву можна подавати онлайн.

«Звісно, на початку пенсіонерові або особі, яку він уповноважить нотаріально, потрібно особисто прийти на прийом до органу Пенсійного фонду та написати заяву. На основі цієї заяви людині видадуть її особистий код заяви, який потім треба ввести у спеціальному вікні на веб-порталі Пенсійного фонду і зареєструватися. Після цього пенсіонер отримає доступ до всіх своїх нарахувань, перерахувань пенсії, зможе там же замовляти і отримувати довідку про розмір пенсійних виплат, про розмір заробітної плати у системі персоніфікованого обліку, подавати скарги та ставити питання, не виходячи з дому», – пояснює вона.

Перший особистий візит, за її словами, потрібен для того, щоби унеможливити доступ до особистих даних сторонніх осіб.

Така нова система дозволить призначити пенсію вже через сорок хвилин, після того, як він звернеться з заявою.

«Дотепер призначення відбувалося впродовж десяти днів після дня звернення. Тепер має бути інакше. Упродовж 10-15 хвилин працівник Пенсійного фонду приймає громадянина. І впродовж наступних 30 хвилин вже здійснюється призначення пенсії», – обіцяє заступник начальника головного управління Пенсійного фонду у Львівській області Руслана Іванкова.

Створити свій особистий кабінет пенсіонер може за лінком – portal.pfu/Register

За матеріалами Львівського прес-клубу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.