ОСТАННІ НОВИНИ

Блокування транспорту на митниці організували «човникові» контрабандисти

|

Протестувальники, котрі у понеділок перекрили рух автомобільного транспорту на митних пунктах пропуску із Польщею, були в основному «човниковими» контрабандистами. Про це повідомив начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук, передає Львівський портал.

кордон

«Переважна більшість людей, котрі протестували поблизу пунктів пропуску, здійснювали так звану «човникову» контрабанду. – Проте на сьогодні, у зв’язку із введеними обмеженнями, рух громадян із подрібненими партіями товару через кордон став неможливим. Що й, фактично, стало причиною перекриття доріг», – зазначив Левко Прокіпчук.

Разом з тим керівник митниці додав, що частково долучилися до протестних акцій й громадяни, котрі перетинали кордон на автівках з іноземною реєстрацією. Проте для цієї категорії громадян усі незручності вдалося оперативно вирішити.

«Для тих, хто слідує на транспортних засобах з іноземною реєстрацією та прагне перетнути кордон у рамках малого прикордонного руху діятиме окремий порядок в’їзду. Такі автівки польські прикордонники повертатимуть назад в Україну, при цьому будь-які штрафи та санкції не застосовуватимуться. Громадяни, які уже  скористалися таким порядком, перетнули український кордон та отримали відповідну відмітку. Таким чином вони виконали зобов’язання щодо термінів перебування транспортних засобів з іноземною реєстрацією на території України. При цьому до них не вживали штрафні санкції, як з української так і польської сторін», – розповів Левко Прокіпчук.

Фото: ЛОДА

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...