ОСТАННІ НОВИНИ

Найзанедбаніший парк Львова - «Залізна Вода»

|

У першому кварталі 2016 року працівники КП «Адміністративно-технічне управління» обстежили вісім парків міста. У найзанедбанішому стані виявився парк «Залізна Вода». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

парк

Зокрема, обстежили такі парки: «Залізна Вода», «На Валах», «Піскові озера», «700-річчя Львова», «Високий замок», Личаківський, Стрийський парки і Парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького.

Під час обстежень виявили, що у найзанедбанішому стані є парк «Залізна Вода», оскільки на території парку повалена деревина, поламані лавки, а також зруйнована центральна алея. У парку «700-річчя Львова» не видалили сухі та всихаючі дерева, а у парку «На Валах» не відремонтували доріжку центральної алеї.

парк1

«Найбільш небезпечним є наявність «аварійних» дерев, уражених серцевинною гниллю, а також сухих та дуплистих дерев. Адже під час грози вони можуть обвалитись на перехожих чи транспорт. Загрозу становить і повалена деревина, оскільки нерідко призводить до зараження інших дерев», – зазначає начальник екологічного відділу КП «АТУ» Олександра Угрин.

Фото: ЛМР

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...