ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині ВДВ та армійська авіація нанесла подвійний удар

|

У рамках українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ «Репід Трайдент-2016» підрозділ ВДВ та вертолітники армійської авіації відпрацювали спільні дії під час атаки на укріпрайон умовного противника. Про це Львівському порталу повідомили у прес-групі навчання «Репід Трайдент-2016».

82

83

84

Завданням крилатих піхотинців у цей день стало захоплення ділянки місцевості із опорним пунктом, який за легендою навчання контролюють бойовики угрупування «Red Dogs».

85

86

87

Курсанти військових академій зі Львова та Одеси, які упродовж навчання виконують роль умовного противника в складі загону «OPFOR», добре підготувалися до оборони об’єкту.

89

88

Десантники атакували ворога при підтримці штатної бронетехніки підрозділу – бронеавтомобілів КрАЗ «Спартан», які вогнем кулеметів НСВТ підсилили натиск «крилатої піхоти». Однак, цього було недостатньо. Тому в тилу у противника пара вертольотів Мі-8 висадила підкріплення для десанту. Також, льотчики нанесли удар з повітря для підтримки дій наземних сил і знищення живої сили та вогневих засобів противника.

90

93

92

94

95

96

Заступник командира роти по роботі із особовим складом капітан Артур Манжос розповів, що  особливу увагу під час виконання цієї вправи було приділено координації дій між підрозділами ВДВ та вертольотами армійської авіації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *