ОСТАННІ НОВИНИ

У Академії сухопутних військ вчать тактики за стандартами НАТО

|

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завершився Курс із процесу ухвалення рішень на тактичному рівні за стандартами НАТО. Про це Львівському порталу повідомили у медіа-групі Національної академії СВ.

43

Впродовж двох тижнів офіцери Академії, а також військовослужбовці Міжнародного центру миротворчості та безпеки й 184-го навчального центру видового вишу, опановували навички із планування, організації й проведення військових операцій. Всього під керівництвом досвідчених інструкторів ЗС Республіки Словаччини знання за сучасними світовими військовими стандартами отримали більше 20 українських військовослужбовців.

44

Дехто з них вже має неабиякий досвід участі у заходах міжнародного військового співробітництва, операціях з підтримання миру у найгарячіших точках планети й антитерористичній операції на сході України. Проте для більшості офіцерів такий досвід є новим, тож освоювати премудрості ухвалення правильних рішень за іноземним форматом їм довелось буквально з азів.

45

Однак всі офіцери одноголосно наголошують на необхідності таких знань. Адже натівський підхід до організації та проведення військових операцій насправді є ефективним й перевірений не одним збройним конфліктом сучасності.

Теоретичні знання, які отримали слухачі курсу, вони вже днями зможуть перевірити на практиці під час участі у спільному українсько-американському командно-штабному навчанні із залученням військ «Репід Трайдент — 2016», участь у якому також візьмуть військовослужбовці з ще майже 20 країн світу.

До слова, по завершенні курсу словацькі інструктори передали до зали міжнародного співробітництва музею історії та сучасності Національної академії сухопутних військ комплект військового однострою Збройних сил Словаччини, який знайде своє місце серед уже досить чисельної колекції зразків військового форменого одягу армій різних держав світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *