ОСТАННІ НОВИНИ

Гроші на перевезення львівського сміття у Київ йдуть з міського бюджету (Ціни)

|

Відповідно до рішення виконавчого комітету ЛМР, додаткові витрати перевізникам на вивезення та захоронення побутових відходів відшкодовуватимуть з міського бюджету. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

сміття

Як повідомляється,рішення має тимчасовий характер і діятиме впродовж червня – серпня цього року. Відповідно, тарифи на вивезення сміття для населення та бюджету не переглядатимуть.

Відтак виконавчий комітет затвердив вартість перевезення 1 т побутових відходів, розраховану на 1 км додаткового пробігу транспортного засобу для всіх категорій споживачів.

«У нас є 5 перевізників, які сьогодні здійснюють перевезення твердих побутових відходів на різні відстані. Є такі, які перевозять сміття на відстані 50 км в обидві сторони, є такі, що везуть на відстані 100 км в обидві сторони, а є такі, що за 500 км. Зрозуміло, що у вартості вивезення твердих побутових відходів для бюджету та населення не враховано цих додаткових витрат. Тому сьогодні прийнято рішення відшкодовувати з міського бюджету додаткову вартість на перевезення та захоронення сміття. Захоронення буде братися по факту, тому що, для прикладу, захоронення на «Збиранці» коштувало 73 грн, а на інших полігонах і в області, і за межами області ця вартість є значно більшою і складає в середньому 150 грн, тому ми відшкодовуватимемо по факту. Якщо говорити про додаткові компенсаційні виплати, які виплачуватимуть з міського бюджету, то ми затвердили розцінку однієї тонни на 1 кілометр. Для прикладу, якщо рахувати відстань 100 км в обидві сторони для 10-тонної машини, то на одну машину припадатиме близько 2 тис. грн.

Відповідне рішення приймається тільки до серпня. Якщо буде необхідність, то вноситимемо зміни у це рішення», – розповіла директор департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич.

Також Ірина Кулинич додала, що, якщо для мешканців та бюджету тарифи залишаться незмінними, то з комерційними установами перевізники будуть переукладати угоди. «І думатимемо, яким чином мають переукладати угоди ОСББ, кооперативні будинки», – зазначила Ірина Кулинич.

ВАРТІСТЬ перевезення 1 т побутових відходів, розрахована на 1 км додаткового пробігу транспортного засобу для всіх категорій споживачів

Примітка: вартість перевезення побутових відходів для всіх категорій споживачів збільшується за рахунок додаткового пробігу транспортного засобу на основі фактичних показників щодо відстані до полігонів захоронення побутових відходів та кількості здійснених рейсів

з/п

Найменування підприємства Вартість перевезення 1 т побутових відходів, розрахована на 1 км додаткового пробігу транспортного засобу для всіх категорій споживачів, грн.
1. ЛКП ТФ “Львівспецкомунтранс” 1,688
2. ТзОВ “AVE-Львів” 1,502
3. ТзОВ “ДВ-Екосвіт” 1,163
4. ТзОВ “Санком-Львів” 1,166
5. ТзОВ “Спецавтотранс-Львів” 1,09

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...