Збірна Львівщини з легкої атлетики показала «клас» на чемпіонаті України

|

Збірна Львівщини з легкої атлетики гарно показала себе на всеукраїнських змаганнях. Про це Львівському порталу повідомили в управлінні фізичної культури та спорту ЛОДА.

13406965_984198498343098_1654484541096085975_n

Завершився командний юніорський чемпіонат України з легкої атлетики У місті Кіровограді на стадіоні “Зірка” нещодавно завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

У цих представницьких змаганнях взяли участь 342 кращих молодих легкоатлетів України (199 хлопців та 143 дівчини), які представляли 23 збірні команди областей України та міста Києва.

Вперше за багато років збірна Львівщини, набравши 537 очок, виборола 5 загальнокомандне місце (тренер-представник Ярослав Свищ). Переможцями із сумою 931 очко виявилася збірна команда Харківської області, 2 місце здобули легкоатлети Київщини (843 очки), на 3 місці фінішували спортсмени Дніпровської області (803 очки).

Серед кращих у збірній команді Львівщини виявився Ігор Желем (Львів), який виборов перше місце і звання чемпіона України з бігу на дистанції  3 000 м з/п з результатом 9.37, 32 (тренери Федорищак Р., Свищ Я.).

Срібними призерами чемпіонату України стали:

• Ілона Заскалько (Львів) (тренери Скалоцька М.В., Пархоменко Т.П.), яка у секторі для стрибків у висоту показала результат 1,75 см;
  • Іванна Остимчук (Львів) (тренери Свищ Я., Сазонова В.І.) – у бігу на дистанції 800 м з результатом 2:13.54 с.
  • Ірина Племянник (Львів) (тренери Єретик В.Ю., Сташків М.В.) – у бігу на дистанції 3000 м з/п з результатом 11:12.62 с.
  • Руслан Кльоз (Львів) (тренери Калантаєвський О., Калантаєвський Ю.) – у бігу на дистанції 400 м з/б з результатом 56,88 с.
  • Назарій Чапля (Львів) (тренери Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б., Гаєвський М.П.) – у бігу на дистанції 5 000 м з результатом 15.51,03 с.

У стрибках в довжину Наталія-Вікторія Хамула (Червоноград) (тренер Хом’як О.В.) з результатом 5,72 м. здобула 3 місце.

Третім на дистанції 400 метрів фінішував і Олег Семенюк (Львів), показавши результат 50.81 (тренер Тарнакін В.В.).