ОСТАННІ НОВИНИ

Львів прийме найбільшу в Україні конференцію, присвячену технологіям Google

|

У Львові 9-­10 вересня відбудеться ювілейна п’ята найбільша подія, пов’язана з технологіями Google в Україні ­ GDG DevFestUkraine. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Гугл

Минулого року конференцію відвідали понад 500 учасників та 30 спікерів. Географія спікерів осягнула не тільки європейські країни, а навіть Бразилію, а концентрація Google Develope rExpert’ів досягнула рекордних показників, особливо  враховуючи той факт, що в 2015 році одразу 3 українських розробників долучилися до спільноти.

Цього року організатори обіцяють ще більше ІТ спеціалістів з різних країн, а також з таких міжнародних корпорацій, якGoogle, Intel, Shipito та ін. Конференція відбуватиметься у 3 тематичні потоки: Android, Web та Cloud. Також діятиме розширена  зона  воркшопів,  де  відвідувачі  зможуть  на  практиці  перейняти досвід найкращих програмістів у сфері Google­технологій.

За словами організаторів, GDG  DevFestUkraine ­  –  унікальна можливість  зустрітись,  вільно  поспілкуватись  та відірватись на повну  з ІТ­гіками  з різних  куточків  країни  та  світу. Як і минулих років ­  тільки технічний хардкор, без зайвих маркетингових перфомансів.

Фото: kordon.in.ua

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...