ОСТАННІ НОВИНИ

Міністр оборони України заговорив у Львові про професіоналізацію армії

|

В Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів робочу нараду щодо подальшого розвитку та удосконалення навчальної та матеріально-технічної бази Міжнародного центру миротворчості та безпеки і його структурних підрозділів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Академії.

полторак

«Однією із головних цілей Стратегічного оборонного бюлетеню є професіоналізація української армії. Президентом України поставлено чітке завдання та визначено пріоритет щодо необхідності удосконалення навчальної та матеріально-технічної бази полігонів ЗС України. А саме — створення відповідної інфраструктури, будівництва казармених приміщень та службового житла для військових, які постійно знаходяться на полігонах. Для виконання цих завдань до кінця 2020 року буде виділено 500 мільйонів гривень на покращення навчальної та матеріально-технічної бази Міжнародного центру миротворчості та безпеки за стандартами НАТО у селі Старичі (Яворівський полігон)», — наголосив під час наради Міністр оборони України Степан Полторак.

Під час робочої наради Міністром були заслухані виступи командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Попко та начальника Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенанта Павла Ткачука, а також керівників відповідних підрозділів, які доповіли про конкретні плани щодо виконання завдань керівництва держави.

полторак1

Під час підходу до преси Міністр оборони України, зокрема, зазначив:

«Міжнародний центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ, який знаходиться у Львівській області, побудовано ще за радянських часів. І на ньому нераціонально використовуються навчальні місця, нераціонально використовуються площі, на яких можна проводити навчання. Те, що ми плануємо зробити — це загальний комплекс, де зможуть проводити навчання підрозділи до бригади включно. Тут будуть розташовані навчальні підрозділи та створені належні умови для інструкторів, які будуть тут проживати на постійній основі. Відповідно ми будемо витрачати менше грошей і не будемо щоразу готувати нових інструкторів», — наголосив очільник оборонного відомства.

Окрім цього, за його словами нині ведуться перемовини із іноземними колегами, і вони надають українській стороні допомогу і порадами, і фінансовим ресурсом.

полторак2

Також генерал армії України Степан Полторак наголосив, що у планах є створення своєї власної школи інструкторів, а ці люди мають пройти відповідну підготовку з інструкторами з країн Альянсу, щоб надалі самостійно навчати наших бійців.

Фото: asv.gov.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...