ОСТАННІ НОВИНИ

«Мистецький батальйон» Львівщини вирушив на Схід

|

Цими днями, 27-29 травня, у місті  Краматорськ у рамках проекту братання «Із Заходу – на Схід», відбудеться «Східноукраїнська книжкова толока» і Фестиваль ковальського мистецтва «Ковальські сурми». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

LODA

Підтримку проекту надають Львівська та Донецька облдержадміністрацій з метою зміцнення освітніх й культурних зв’язків між Сходом і Заходом України, популяризації української книги і читання.

Усі дійства відбуватимуться на центральній площі Краматорська. У програмі фестивалю передбачені постійно діючі виставки художнього, ковальського мистецтва та кераміки. Також пройде виставка прижиттєвих видань Івана Франка та виставка-продаж творів письменника. Крім того, краматорчани і гості міста зможуть долучитись до майстер-класів та автограф-сесій.

«Мешканці Донецької області отримають чудову нагоду познайомитися з цікавими людьми, видавцями та авторами Львівщини. А візитною карткою фестивалю стане кована карта України, виготовлена майстрами-ковалями з усієї країни та встановлена на центральній площі Краматорська», – розповіла Марія Вагіла.

Вона також додала, що Східноукраїнська книжкова толока у Краматорську має на меті привернути увагу, пожвавити інтерес у містян до української книги і читання.

Проект триватиме під гаслом «Ми змінюємо Україну на краще!».

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...