ОСТАННІ НОВИНИ

Проблему з тваринами у Львові не можна вирішити шляхом протестів, - зоозахисники

|

Напередодні акції, яка запланована на 26 травня проти ЛКП “Лев” частина львівських зоозахисників закликала не проводити протести та пікети, а вирішувати  проблеми з тваринами шляхом співпраці. Про це у Facebook повідомила координатор ВГО «Національний екологічний центр України» Наталя Вишневська, передає кореспондент Львівського порталу.

лкп лев

Наталя Вишневська вважає, що ЛКП «Лев» сьогодні є прикладом поводження з тваринами для багатьох міст.

«Сьогодні ЛКП «Лев» є прикладом ефективної співпраці місцевих органів влади, громадськості, експертів та успішного менеджменту. За 3 роки спільними зусиллями була зупинена масова евтаназія тварин, запрацювало місцеве законодавство на захист тварин, були розблоковані ґрантові кошти, почалася реконструкція підприємства та, головне – розпочалося якісне і фахове управління та ефективне використання бюджетних коштів. Події, які відбулися в ЛКП «Лев» протягом цього часу є прикладом для інших міст України. Ми маємо пишатися цим та берегти те, за що боролися і чого досягнули», – зауважує вона.

Активістка запевняє: сьогодні методом протестів миру у зоозахисній сфері  не досягти.

«ЛКП «Лев» – це не підприємство Андрія Садового чи будь-кого іншого з кабінетів ЛМР. Це наша спільна власність, участь в управлінні якою ми повинні брати. Ми також звертаємось і до керівництва ЛКП «Лев» іноді критично ставитися до своїх помилок та визнавати їх, таким чином, співпраця з волонтерами лише покращиться. Але пропонуючи лише протест з боку частини зоозахисної громади міста, ми не досягнемо покращення та «роботи над помилками» тому зараз львівські зоозахисники, волонтери-рятівники, засоби масової інформації мають згуртуватися для рутинної, іноді нецікавої, роботи, аби ЛКП «Лев» почало переходити на іншу, більш якісну, сходинку – перетворення на справжній європейського зразка ветеринарно-стерилізаційного центр»

Також повідомляється, що під час шляху до змін в ЛКП «Лев відбулося декілька акцій протесту, безліч зустрічей та переговорів з міською владою, лобіювання депутатів Львівської міської ради (ЛМР), пошук експертів та ґрунтовний аналіз діючого законодавства, плідна співпраця з медіа.

«Наша позиція полягає у тому, що прийшов час конструктиву, а не акцій протесту. Ми розуміємо і бачимо, що поки підприємство не є ідеальним, є проблеми і помилки, але вони не зрівняні з тим, що відбувалося раніше. Розхитування роботи ЛКП «Лев», шляхом акцій протесту не дасть позитивних результатів, а лише погіршить ситуацію і знову відкине нас у минуле. Тому ми закликаємо до продовження спільного покращення діяльності ЛКП «Лев», прямого діалогу з керівництвом, поданням пропозицій та конкретної участі кожного, хто вважає, що гасло «Львів дружній до тварин» – не порожні слова!», – каже Наталія Кузнєцова, Голова Львівського товариства захисту тварин.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...