ОСТАННІ НОВИНИ

У Львівській області в слідчому ізоляторі незаконно утримували інваліда

|

За вказівкою прокуратури звільнено інваліда, якого незаконно утримували у спеціальній установі поліції. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

слідчий ізолятор

Під час перевірки додержання вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення Червоноградською місцевою прокуратурою виявлено факт незаконного поміщення та утримання чоловіка – інваліда ІІ групи в ІТТ Жовківського відділення поліції Кам’янка-Бузького відділу поліції ГУ Національної поліції у Львівській області.

Як з’ясовано прокурором, цього громадянина поміщено в ІТТ на підставі постанови Буського районного суду Львівської області, згідно з якою його притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.130 КУпАП та накладено стягнення у виді адміністративного арешту терміном 10 діб.

Проте, відповідно до вимог чинного законодавства, зокрема ч.2 ст.32 КУпАП, адміністративний арешт не може застосовуватись до інвалідів першої та другої груп.

Враховуючи це, за вказівкою місцевої прокуратури керівництвом Жовківського відділення поліції незаконно утримувану особу звільнено з ІТТ негайно.

Також, прокурором внесено апеляційну скаргу на згадану постанову районного суду відносно цього громадянина.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...