ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні перейменувати понад 300 населених пунктів (мапа)

|

У четвер Верховна Рада в рамках виконання закону про декомунізацію перейменувала понад триста міст, сіл, селищ та районів України. Про це пише ВВС Україна, передає Львівський портал.

декомунізація

Змінило свою назву й одне з найбільших міст країни – Дніпропетровськ. Попри протести представників “Опозиційного блоку”, Верховна Рада перейменувала його на Дніпро.

Місто Дніпродзержинськ перейменували на Кам’янське, Комсомольськ Полтавської області – на Горішні Плавні, Артемове Донецької області – на Залізне, Ульяновку Кіровоградської області – на Благовіщенське, Кузнецовськ Рівненської області – на Вараш, а Цюрупинськ Херсонської області – на Олешки.

За словами начальника відділу Інституту національної пам’яті Богдана Короленка, після четвергових рішень перейменування в Україні очікують близько десятка населених пунктів, найбільшим з яких є обласний центр Кіровоград.

Він пояснює, що у більшості випадків затримка з рішеннями щодо цих перейменувань пов’язана з тим, що місцеві ради, місцеві адміністрації та Інститут національної пам’яті мають різні точки зору на те, якою повинні бути нова назва того чи іншого населеного пункту.

Згідно з вимогами закону, всі перейменування в Україні мали відбутися до кінця лютого, однак цей термін зсунувся через політичну кризу, каже пан Короленко.

Ось повний список переіменованих населених пунктів:

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...