ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові на «Днях Америки» встановлюватимуть світовий рекорд

|

З 25 до 29 травня Посольство США в Києві представляє «Дні Америки» у Львові. Це – чотириденний культурний фестиваль, який представить американські фільми, музику, освіту, мистецтво, бізнес та програми Посольства США в Україні. У львівських подіях візьме участь Посол США Джеффрі Пайєтт. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

дні америки

У рамках «Днів Америки» Посольство спонсорує події 28-29 травня на відкритій сцені перед Оперним театром, де пройдуть концерти музики в американському стилі і ярмарок досягнень місцевого й американського бізнесу.

Крім цього, Посольство у співпраці з програмою «GoGlobal» і Британською Радою організовує спробу встановити світовий рекорд Гіннеса і провести наймасштабніший у світі урок англійської мови, який відбудеться 28 травня о 12.30 у Львові і водночас по всій Україні.

Реклама партнерів

Серед інших подій – фестиваль сучасного американського незалежного кіно у кінотеатрі «Коперник», покази класичних американських фільмів у парку, виставки артефактів американських індіанців та політичної карикатури США, виступи акапельної групи з Вашингтона “Potomac Fever” та львівського молодіжного симфонічного оркестру «INSO».

Вхід на більшість заходів вільний.

Дивіться розклад на сайті Посольства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...