ОСТАННІ НОВИНИ

Більше 200 бурих ведмедів живуть в жахливих умовах, - зоолог

|

У незаконних і жорстоких умовах в Україні перебуває більше 200 бурих ведмедів  – тварин, занесених у Червону Книгу України. Про це під час урочистого початку будівництва ведмежого притулку на Яворівщині повідомила представник супроводу міжнародного проекту “Чотири Лапи” в Україні Марина Шквиря, передає кореспондент Львівського порталу.

item-76-vedmedi05

За словами зоолога, бурих ведмедів у природі залишилось небагато, а в жорстоких умовах утримується така ж, якщо не більша, кількість чотирилапих красенів.

“Ця проблема є дуже актуальною для України. У нас дуже високий охоронний статус бурого ведмедя. І в Карпатах залишається лише близько 200-250 особин. Водночас у незаконному утриманні, у неприйнятних умовах ще утримується більше 200 ведмедів. Це ненормально. Тому ми і будуємо тут цей притулок, щоб ведмеді могли тут у хороших умовах жити”, – зазначила Марина Шквиря.

Також вона додала, що велику кількість бурих ведмедів, попри заборону, досі використовують для цькування на них собак. Також у незадовільних умовах утримують ведмедів у ресторанах (“Гуцульський двір” у Львові) та “ручних” зоопарках.

Як Львівський портал вже повідомляв, на Львівщині до 2018 року з’явиться притулок для бурих ведмедів, де може вміститись понад 20 особин цих тварин.

Фото: visnyk.lutsk.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...