ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівських кордонах розслідуватимуть причетність митників та прикордонників до «човникової» контрабанди

|

Митна та прикордонна служби на Львівщині активізують боротьбу із переміщенням товарів через кордон України так званими «човниками». Особливу увагу вони звертатимуть на викриття митників та прикордонників, які «кришують» цей вид бізнесу. Таке завдання під час наради у понеділок, 16 травня, дав голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, передає Львівський портал.

прикордонники3

Окрім того, керівник області доручив особливу увагу звертати на переміщення товарів через кордон із подрібненням товарних партій, що порушують законодавчі норми.

Як пояснив начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук, чинне законодавство дозволяє громадянину за одну добу переміщати через кордон до 50 кг товару, вартістю до 500 євро.

«Це обмеження стосується продукції для використання в особистих цілях, не пов’язаних із підприємницькою діяльністю. Проте цим часто зловживають не чисті на руку підприємці. А це, у свою чергу, створює незручності для громадян, які перетинають кордон у службових справах та як туристи», – наголосив керівник митниці.

За словами начальника Західного регіонального управління Держприкордонслужби України полковника Володимира Єгорова, на пунктах пропуску через державний кордон проведуть службове розлідування з приводу причетності правників служби до фактів покривання діяльності «човників». Відповідний наказ він підписав сьогодні 16 травня.

До слова, таку ж перевірку здійснять й на Львівській митниці, а також посилять боротьбу із таким видом бізнесу.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...