ОСТАННІ НОВИНИ

Закриту на ремонт вулицю І. Франка відкриють до кінця червня, - директор «Львівавтодору»

|

До кінця червня для проїзду планують відкрити ділянку вулиці І. Франка вздовж трамвайного маршруту №4 до вулиці Стрийської. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міскради.

ремонт на Франка

У Львові тривають роботи з будівництва трамвайної лінії на Сихів. Також в комплексі з цим проектом тривають масштабні роботи на ділянці вул. Франка вздовж трамвайного маршруту №4 до вул. Стрийської – тут реконструюють дорожнє покриття з заміною інженерних мереж та трамвайної колії.

ремонт на Франка1

«Минулого року ми прийшли до висновку, що колія вздовж вул. Свєнціцького та вул. І.Франка є неналежної якості і, відповідно, нові трамваї, за висновками працівників «Львівелектротрансу», не зможуть курсувати по цій лінії. Ця вулиця потребувала ремонту. Зважаючи, що ми вже створили тимчасові незручності у зв’язку з будівництвом колії на Сихів, адже перекрита вул. Стуса, пр. Червоної Калини частково, то було прийнято рішення провести роботи і на цій ділянці. Провели тендер по українських процедурах, виграла компанія «Онур». Роботи розпочали ще в минулому році. Зараз на ділянці від кінцевої четвірки і до консульства Польщі рух транспорту уже відкрито. Роботи продовжуємо на решті ділянки», – розповів директор  ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

Роботи на об’єкті, за винятком реконструкції перехрестя вул. І.Франка – Стрийської, заплановано завершити до кінця червня цього року.

ремонт на Франка1

Вартість робіт згідно з договором – 36 377,720 тис. грн. Це кошти з міського бюджету Львова.

Як розповів головний інженер компанії «Онур» Віктор Онищук, вул. Мушака до вул. І.Франка виконано заміну водопроводу. «Залишився невеликий об’єм робіт по влаштуванні каналізації, далі – дорожній одяг, покриття, колія, тротуари», – зазначив Віктор Онищук.

Як додав Віктор Онищук, перехрестя вулиць Снопківська – І.Франка має бути відкрите найближчим часом, щоб розвантажити рух транспорту. «Орієнтовно всередині червня буде закрито перехрестя вул. Стрийська – І.Франка. Об’єм робіт там невеликий», – сказав Віктор Онищук.

ремонт на Франка2

Фото: ЛМР

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...