ОСТАННІ НОВИНИ

Львів'ян запрошують на тренінг із культури інклюзії

|

Львів’ян запрошують взяти участь у першому в Україні тренінгу з навиків поводження та правил роботи з людьми з інвалідністю.Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

edinclusiva

Мета тренінгу – поширення терміну та культури «інклюзії» (від англ.inclusion –включення-процес включення усіх громадян до суспільства і насамперед тих, хто має труднощі у фізичному чи розумовому розвитку) серед нашого суспільства та забезпечення комфортного середовища у Львові та області для верств населення, що його так потребують.

Протягом 3-денного тренінгу учасники отримують не лише унікальні знання від найкращих тренерів, а й будуть запрошені до подальшої участі у проекті та вже у ролі волонтерів-тренерів навчати персонал кафе та ресторанів Львівщини елементарним навикам правильного поводження з людьми з обмеженими фізичними можливостям.

«Приємно, що наше суспільство розвивається та стає ще більш соціально відповідальним, і з’являються все більше і більше проектів, які покликані забезпечити гідні умови для осіб, які цього потребують з огляду на різні обставини. Цей тренінг та подальша робота волонтерів створює потужну базу для розвитку інклюзивного суспільства у Львові та регіоні, а також заохочує співпрацю й між іншими містами та областями країни», – зазначив лідер ГО «Інститут Суспільних Ініціатив», Тарас Репицький.

Тренінг є безкоштовним. Охочі можуть подати заявку тут.

Фото: fl-life.com.ua

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...