ОСТАННІ НОВИНИ

Джамала стала Народною артисткою України

|

Президент Петро Порошенко присвоїв співачці Джамалі, яка цього року стала переможницею пісенного конкурсу Євробачення, почесне звання «Народна артистка України». Про це повідомляється на сайті Президента, передає корреспондент Львівського порталу.

Джамала

«Це фантастична перемога. Ти зробила щасливими величезну кількість людей», – сказав Глава держави, вручаючи артистці почесну нагороду під час зустрічі.

Петро Порошенко наголосив, що її перемога нині має надзвичайне значення як для українського народу загалом, так і для кримських татар зокрема. Адже тепер про трагічну історію кримськотатарського народу 72-річної давнини та анексію Криму сьогодні, про події в Україні знають і говорять не лише дипломати, а й пересічні люди.

«Фактично на підтримку України піднявся весь світ і сьогодні приємно, що це не просто підтримка абстрактної України, а підтримка України і Криму, кримськотатарського народу. Твоя пісня, яка розказує про історію твоєї бабці, її маленьку донечку, історію твого народу – це все так чіпляє за серце, що ти просто не можеш не підтримати, не проголосувати, не стати учасником великого процесу звільнення Криму», – сказав Президент зазначивши, що також, разом із дружиною і родиною, дивися трансляцію фіналу і вболівав за Джамалу.

На переконання Глави держави, все це сприятиме швидшому поверненню українського суверенітету на півострів.

«Можу сказати, що ти зробила величезний внесок у те, щоб зараз питання Криму було знову на перший шпальтах», – підкреслив Петро порошенко, звертаючись до Джамали.

Джамала1

Президент також повідомив, що доручив Міністерству закордонних справ порушити перед ЮНІСЕФом питання про присвоєння Сусані Джамаладіновій почесного звання Посла доброї волі ЮНІСЕФ.

«Це з одного боку буде пропагандувати питань вирішення проблем дітей, питань міграції, а з іншого боку – нагадуватиме про те, що нам треба вирішувати і повертати Україні Крим, повертати дім всьому кримськотатарському народу і особливо значуще, що це відбувається напередодні 72-ї річниці депортації, подій 1944 року. Все це дуже знаково», – резюмував Глава держави, ще раз вітаючи артистку з перемогою.

Джамала зі свого боку зазначила, що для неї наздвичайно приємно отримати нагороду та визнання.

«Я написала цю пісню мабуть тому, що просто не могла мовчати, бо дуже довго ця історія була покрита страшними образами в бік кримськотатарського народу, а тепер іще й українців. Мені хотілось сказати правду», – сказала співачка.

Фото: president.gov.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...