ОСТАННІ НОВИНИ

Аграріям знизять кредитний відсоток

|

Департамент агропромислового розвитку ЛОДА розпочав роботу конкурсної комісії з визначення переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу на участь у державній програмі «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі  шляхом здешевлення кредитів». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

agrarii

Компенсація надається юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми власності та фізичним особам-підприємцям за нараховані і сплачені цього року відсотки за користування кредитами у розмірі 50 відсотків облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами.

Детальна інформація про перелік документів, які подаються на конкурс розміщення за посиланням.

Варто нагадати, що для фінансової підтримки суб’єктів господарювання агропромислового комплексу Львівська область отримала 6,8 млн грн коштів державного бюджету.

Документи приймають у департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації за адресою: м. Львів, просп. В.Чорновола, 57, 5 пов. (каб. № 55).

Телефони для довідок:  (032)235-58-71,  (032)252-85-90.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...