ОСТАННІ НОВИНИ

Ляпас від українських телеканалів. Навіщо приспали тріумф Джамали?

Андрій КОТЕНСЬКИЙ, Львівський портал

|

Українська співачка кримсько-татарського походження Джамала здобула для України перемогу, проте Україні вона виявляється не потрібною. Жодна телевізійна студія не спромоглася влаштувати нічного включення про підсумки тріумфу нашої співачки, пердає кореспондент Львівського порталу.

31

Перемога України згасла з екранів українців, що транслювалася на «Першому національному», разом із софітами музичного шоу, хоча після фіналу була планова прес-конференція переможця Євробачення. Саме на ній, при переповненому залі журналістів з усього світу, Україні передали естафету на проведення 62-го пісенного конкурсу Євробачення. Й доки рупори кремля у телевізійних студіях до самого світанку поливали перемогу Українки брудом, момент консолідації українців – тріумф нашої землячки банально приспали.

42

Можливо в Україні не вірили в перемогу, але це виглядає дивним, адже цифри букмекерів відносили Джамалу до трійки фаворитів. Аби виправити прорахунки провідних телеканалів до прильоту Джамали зі Стокгольму (сьогодні о 18.30 – ред.), часу було придостатньо, аби зустріти співачку з почестями. До аеропорту з’їхалася сила силенна телевізійників та ще більше простих українців із квітами. Люди не приховували емоцій та скандували: «Слава Україні!» та «Дякуємо Джамало!». Проте, жодна українська телестудія так і не спромоглася влаштувати належної трансляції повернення переможниці. Джамала, яка підняла український прапор над усією Європою на очах десятків мільйонів глядачів, в рідній Україні зосталася фактично непобаченою.

40

Тендітна співачка передавала важливі меседжі українцям, своїм кримським землякам, які сьогодні живуть під окупацією РФ, проте їх фактично було спаплюжено телевізійниками. Жоден із телеканалів не спромігся влаштувати якісної прямої трансляції. Коли була така-сяка картинка, зникав звук, а коли було добре чутно то, розмивало чи пропадало зображення.  Залишається вірити, що вечірні випуски новин у записі нас не засмутять ще більше…

41

Сподіваємося, що гордість від тріумфу Джамали надовго зігріватиме наші серця, так само як це було під час перемоги Руслани на Євробаченні в Туреччині у 2004 році. Також сподіваємося, що телевізійники навчаться обирати пріоритети для консолідації суспільства, а також, що головний меседж українки таки буде почутий усім світом.

43

Фото: УП

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...