ОСТАННІ НОВИНИ

Львів не бажає поставити «крапку» у побратимстві з Санкт-Петербургом?

|

Серед міжнародних документів, що їх за свою незалежну історію підписав Львів, ще досі «маячить» Протокол про співпрацю між урядом міста Санкт-Петербург та міською радою Львова. Відкликати цей протокол окремі депутати вимагали неодноразово, та все ж у стосунках з російським містом досі стоять три крапки, передає кореспондент Львівського порталу.

1

Як повідомив у коментарі Львівському порталу депутат міської ради Юрій Кужелюк, Львів не збирається відкликати підписаний у 2006 році між мером Львова Андрієм Садовим та губернатором Санкт-Петербурга Валентиною Матвієнко Протокол.

«Цей протокол не має жодної юридичної сили. Після протоколу мали підписали угоду, але вона не була підписана. Наші дороги з Валентиною Матвієнко розійшлися.  Протокол не діє, що з того, що ми його відкличемо? Ну, зробимо якусь дію. І скажемо «все» в черговий раз. Чим більше ми будемо мусувати ці питання, тим більше їм надаватимуться значення. Взагалі ми повинні не бачити ту сторону», – вважає він.

Реклама партнерів

До слова, саме Юрій Кожелюк підняв 25 лютого цього року на засіданні сесії Львівської міськради питання про розірвання документу про побратимство. «Я це питання підняв, відповіддю задоволений», – зазначив він.

До цього вимогу про розірвання побратимства висували міські депутати у 2014 році. Ні тоді, ні зараз міська влада не погодилася піти на такий крок.

Зауважимо, що низка українських міст, зокрема, Івано-Франківськ, Хмельницький та Київ, розірвали аналогічні угоди із російськими містами. Київ 12 травня 2016 року рішенням сесії взагалі розірвав будь-які угоди, договори та протоколи, що були підписані із Москвою.

київ

Львів, у свою чергу, ще досі серед списку своїх міст-побратимів має російський Санкт-Петербург.

1

Фото: Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...