«Шахтар» поступився «Севільї» за крок до фіналу Ліги Європи

|

Донецький «Шахтар» у матчі-відповіді поступився «Севільї» з рахунком 3:1. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу.

Sev

Як і в першому поєдинку, іспанцям вдалося забити швидкий гол. Вже на 9-ій хвилин у воротах Пятова «підписався» Гамейро. Втім, «Шахтар» не збирався опускти руки, і наприкінці першого тайму Едуардо зрівняв рахунок.

Одразу після перерви Гамейро зробив дубль, що змсило всіх сподіватися на рахунок 2:2 і додатковий час. Але після ефектного пострілу Маріано Ферейри сподіватись було ні на що. «Шахтар» зробив декілька ударів, проте вразити ворота суперника не зміг.

Підсумковий рахунок 5:3 дозволив «Севільї» втретє поспіль вийти у фінал Ліги Європи, де цього разу вона зустрінеться з англійським «Ліверпулем».