ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині апробують нові тестові завдання з іноземних мов

|

Днями у Львівській області відбулося апробаційне зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти з англійської, іспанської, німецької та французької мов. Про це Львівському порталу повідомили у департаменті освіти і науки ЛОДА.

osvita

Апробаційне тестування проводилося з метою відбору якісних завдань для майбутніх тестів.

Окрім завдань, що передбачають перевірку таких комунікативних умінь як читання та письмо, апробувалися також завдання нового формату, спрямовані на перевірку ще одного виду мовленнєвої діяльності – розуміння мови на слух (аудіювання).

Реклама партнерів

Під час апробації використовувалися завдання двох рівнів складності: B1 – для випускників, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту або академічному; В2 – для випускників, які вивчали іноземну мову на профільному рівні.

Загалом взяли у апробації 1 020 учнів з 20-ти районів Львівщини. Найвищу явку у 99 % продемонстрували випускники спеціалізованих шкіл, які виконували завдання рівня В2.

Ознайомитися з результатами апробаційного тестування учасники зможуть після 27 квітня. За бажанням кожен учасник зможе зарахувати цей результат як оцінку за державну підсумкову атестацію з відповідної іноземної мови.

Зазначимо, що апробаційне ЗНО з іноземних мов провели у Київській, Львівській, Одеській областях, а також у місті Києві.

Додатково:

З 2017 року тести зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови включатимуть завдання нового формату – аудіювання. Окрім навичок читання та письма, під час тестування перевірятимуть сприйняття мови на слух. Відповідно до вимог Європейських рекомендацій з мовної освіти тестові завдання укладатимуться двох рівнів: В1 та рівня В2.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...