Медики Львівщини – чемпіони України з футболу

|

Цими вихідними у Винниках відбувся четвертий чемпіонат України з футболу серед лікарів, переможцем якого стала команда зі Львова. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

meduku

Цьогоріч у змаганнях участь взяли понад 100 лікарів з Києва, Рівного, Хмельницького, Івано-Франківська, Вінниці, Житомира, Харкова та Львова. Впевнену перемогу у турнірі здобули медики зі Львівщини.

У суботу команда львівських лікарів зіграла із командами Вінниці (1:0), Житомира (0:0) та Харкова (12:1). У неділю поборолася за місце у фіналі зі суперниками з Івано-Франківська. Матч команди завершили нічиєю, однак завдяки кращим показникам у турнірній таблиці у фіналі із рівненськими медиками позмагалися таки львів’яни. З результатом 2:0 перемогла команда лікарів Львівщини.

Учасникам фінального матчу вручили пам’ятні медалі, а переможці отримали кубок IV чемпіонату України серед лікарів.

Також у рамках чемпіонату України з футболу медики відвідали Львівський дитячий будинок №1 та принесли дітям солодкі подарунки.