Юна спортсменка з Львівщини в трійці кращих дзюдоїсток Європи

|

Представниця Львівщини Василина Кириченко стала бронзовою призеркою етапу Кубка Європи з дзюдо серед юніорів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

дзюдо

10 квітня в місті Ліньяно (Італія) завершилися сутички Кубка Європи з дзюдо серед юніорів та юніорок (U-21) віком до 21 року. У цих змаганнях взяли участь 306 спортсменів-дзюдоїстів, серед яких 195 чоловіків та 111 жінок з 19 країн «Старого континенту».

дзюдо1

У ваговій категорії + 78 кг національні кольори захищала представниця Львівщини, вихованка спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 2 м. Львова Василина-Ірина Кириченко (тренер Андрій Надопта), яка у підсумку виборола бронзову нагороду, поступившись на шляху до п’єдесталу лише представниці збірної Угорщини Емессі Карпаті.