ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян запрошують на ярмарок ретро-машин

|

На цих вихідних, 16-17 квітня, у Львові пройде  Всеукраїнський ярмарок ретро авто-мото техніки та запчастин. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

машина

Офіційне відкриття відбудеться 16 квітня 2016 року о 12.00 год. на території авторинку «Кривчиці» (вул. Богданівська, 44).

Подія унікальна тим, що це абсолютно нова ідея, яка об’єднує не тільки власників та колекціонерів старовинної техніки зі всієї України, але і дає можливість придбання запчастин та аксесуарів для неї.

Проведення першого Всеукраїнського ярмарку ретро авто-мото техніки та запчастин у Львові у вересні 2015 року показало велику зацікавленість не тільки серед мешканців Львова, але і серед гостей з інших міст України та Польщі.

«Важливо відзначити, що цей проект можна без перебільшення вважати значною подією як в популяризації історії автомобілізму в Україні, так і встановлення зв’язків між заходом та сходом України, а також і з міжнародними партнерами», – зазначають організатори.

З деталями проведення можна ознайомитись на сайті: www/avtotorg.com.ua, а також на сторінці в facebook (retro bazar lviv).

Фото: ЛМР

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...