ОСТАННІ НОВИНИ

Найкращі бібліотеки Львівщини оснастять комп'ютерами

|

Оголошено три конкурси для народних домів та бібліотек Львівської області. Найкращі осередки культури, які переможуть у відборі, забезпечать сучасними технічними засобами, найталановитіші колективи художньої самодіяльності отримають кошти на сценічні костюми, а найкращим бібліотекам області закуплять комп’ютери. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

книга

 

Заявки на участь у конкурсах можна подавати до 29 квітня 2016 року.

Реклама партнерів

Зокрема, йдеться про конкурс на кращі народні доми області для забезпечення їх сучасними технічними засобами. Загальна сума фінансування – 1 млн 900 тис грн. Для участі слід подати наступні документи: заяву; аплікаційну форму; конкурсну пропозицію.

Інший конкурс проводитиметься серед колективів художньої самодіяльності (не залежно від наявності звання “зразковий”, “народний”), що діють при народних домах області системи Міністерства культури України. Вони зможуть отримати фінансову підтримку на пошиття сценічних костюмів. Загальна сума коштів – 600 тис грн. Зазначимо, що відповідно до умов відбору, граничний обсяг фінансування однієї конкурсної пропозиції не перевищуватиме 60 тис грн. Форми документів для участі: заява; аплікаційна форма; конкурсна пропозиція.

А для найкращих публічних бібліотек області відбудеться конкурс для закупівлі комп’ютерів чи іншого технічного обладнання. Загальна сума фінансування -300 тис грн. Форми документів: заява на участь; аплікаційна форма; конкурсна пропозиція.

Заявки та супровідні матеріали на конкурс приймаються до 29 квітня 2016 року щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 9.00 до 18.00, за адресою: Львів, вулиця Винниченка, 14, (каб. 35, каб. 24), департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Оголошені конкурси відбуваються в рамках виконання Програми підтримки народних домів та Програми поповнення бібліотечних фондів та бібліотечних проектів на 2016 рік.

Фото: radcatalog.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.