Юні львівські важкоатлети привезли чимало медалей з чемпіонаті України

|

Важкоатлети Львівщини успішно виступили в чемпіонаті України серед юніорів у Хмельницькому. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

важкоатлети

У перший день на помості змагалися дівчата. Команда Львівської області у складі 5 представниць посіла 10 місце із 164,5 очками. Загалом було представлено 21 дівочу команду з усієї України. Дві представниці Львівщини посіли призові місця. Зокрема, Вікторія Коробова у ваговій категорії до 48 кг піднялася на третю сходинку п’єдесталу пошани із сумою двоборства 113 кг. Також третьою стала Діана Нагорнюк у ваговій категорії до 75 кг із сумою двоборства 160 кг.

Технічні результати команди Львівської області (дівчата):

Коробова Вікторія – 3 місце (тренери: Братко С.П., Бутенко Ю.О.);

Нагорнюк Діана – 3 місце (тренери: Гордійчук В.Г., Кононенко В.І., Товстоног О.Ф.);

Людвіг Юлія – 11 місце (тренери: Хома М.М., Мельник В.Г.);

Цяпко Тетяна – 12 місце (тренери: Гентош А.В., Товстоног О.Ф.);

Константинова Софія – 12 місце (тренери: Гвіздон Л.В., Кононенко В.І., Товстоног О.Ф.);

Команда Львівської області серед юніорів зупинилася за крок до командного п’єдесталу пошани із 358,5 очками. Перемогу здобули представники Харківської області (485 очок), другими виявилися важкоатлети Донецької області (404,5 очок), а третіми – Запорізької області (384,5 очок).

важкоатлети1

Напруженою виявилася боротьба за нагороди серед юніорів у ваговій категорії до 69 кг, в якій чемпіоном України став львів’янин Артур Гордишинський із результатом 285 кг. Третім був також представник Львівщини Олег Николин із результатом 267 кг.

Чемпіоном України у ваговій категорії до 105 кг став титулований юніор Львівщини Володимир Гоза із результатом 386 кг, випередивши найближчих переслідувачів з Луганська та Одеси на 35 та 67 кг відповідно. Наш богатир став також абсолютним чемпіоном змагань серед усіх вагових категорій.