ОСТАННІ НОВИНИ

З держбюджету виділили 50 мільйонів на підтримку корів та свиней

|

На підтримку галузі тваринництва з Державного бюджету України виділено 50 мільйонів гривень. Про це Львівському порталу повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

корови

«Бюджетні кошти спрямовуватимуть сільськогосподарським підприємствам, які уже придбали чи будуть закуповувати племінні тварини – велику рогату худобу, свиней та овець. Слід зазначити, що дана програма передбачає відшкодування за придбані тварини у період з жовтня 2015 року по жовтень 2016 року», – розповіла Наталія Хмиз.

За її словами, сільськогосподарські підприємства можуть претендувати на відшкодування до 50 відсотків вартості тварин. Проте компенсація не може перевищувати певних сум. Зокрема за одну голову великої рогатої худоби відшкодування не може перевищувати 12000 гривень, за свиню – 2400 гривень та за вівцю – 2000 гривень.

Департамент агропромислового розвитку уже розпочинає реалізацію Державної програми підтримки галузі тваринництва. Відповідно, усім бажаючим слід скерувати заявки та необхідні документи у департамент АПР за адресою: м. Львів, просп. В. Чорновола, 57.

Фото: ЛОДА

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...