ОСТАННІ НОВИНИ

Мустафа Найєм: «Мовчання Садового щодо нападу на ЛГБТ-спільноту мало чим відрізняється від байдужості держави часів Януковича до безчинства «тітушок»

|

Народний депутат про сутички під час проведення у Львові «Фестивалю рівності», організованого ЛГБТ-спільнотою:

Найєм

«Влада завжди повинна давати оцінку порушенню прав громадян. Це не право, не привілей, а обов’язок. Насправді, не має значення, які і чиї права порушуються – ЛГБТ, опозиції, патріотів, емігрантів, жінок, людей похилого віку або дітей. У цьому контексті мовчання офіційної влади міста Львова у відповідь на вчорашні події мало чим відрізняється від байдужості держави часів Віктора Януковича до безчинства «тітушок».

Я щиро розчарований відсутністю реакції мера Львова Андрія Садового. Врешті-решт, це не питання поглядів, а питання лідерства. Ідеологія політика не може бути підставою закривати очі на порушення прав тих, чиї погляди він не підтримує.

Це не моралізаторство. І навіть не заклик до толерантності. Якщо в країні не виникне ціннісна база і механізми для стримування подібних явищ, реінкарнація януковичів неминуча».

Як Львівський портал вже повідомляв, учора готель, де зібралися у Львові на конференцію активісти ЛГБТ-спільноти, замінували, також сталася сутичка – учасників «Фестивалю рівності» закидали камінням.

Джерело: Facebook

Фото: firtka.if.uа

Коментарі

  1. Так ось чому Найєм підтримує Презика Ссакі – полюбляє гру у грузинське очко…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *