ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра у Львові відбудуться змагання з усного математичного рахунку 

|

У суботу, 5 березня, на базі Національного університету “Львівська політехніка” відбудеться Національний фінал змагань з усного математичного рахунку “Прангліміне – 2016”. У цих змаганнях якому візьмуть участь переможці та призери регіональних фіналів, які представляють усі регіони України. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

images

Загалом у змаганнях візьмуть участь 62 учасники у 6-ти вікових категоріях: Чомучки (учні 1-3 класів), Дослідники (учні 4-6 класів), Хлопці (7-11 класи), Дівчата (7-11 класи), Сеньйори (жінки) та Сеньойри (чоловіки) – вчителі та дорослі без обмежень у віці.

Змагання проходитимуть у приміщенні 4-го корпусу Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: вулиця Митрополита Андрея, 3, ауд. 209, 210. Початок змагань – о 10.00.

Зазначимо, що змагання з усного математичного рахунку проводяться в Україні в рамках реалізації міжнародного україно-естонського проекту “Міксіке в Україні”. за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії та Міністерства освіти і науки України.

Учасником проекту можуть стати учні (віком від 6 років), їх батьки та вчителі, студенти тощо. Станом на 2 березня 2016 року на сайті проекту зареєстровано 40 563 користувача, з яких 1 069 – вчителі ЗНЗ.

Фото: 03656.com.ua

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...