ОСТАННІ НОВИНИ

Весною на українців очікує ще й великий стрибок цін на газ

|

Голова Національної комісії з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитро Вовк прогнозує з 1 квітня підвищення мінімального тарифу на газ для населення і теплокомуненерго на 53%, із 3 тисяч 600 гривень з ПДВ до 5 тисяч 500 гривень з ПДВ за тисячу кубометрів. Про це він повідомив журналістам на конференції Інституту Адама Сміта в Києві, пише УНІАН.

Комуналка газ

«Я думаю, що верхня ціна трохи впаде, відсотків до 10, а нижня зросте до 5 тисяч 500 гривень з ПДВ», – сказав Вовк.

Як відомо, мінімальний тариф на газ для населення встановлюється в опалювальний сезон для споживачів, які використовують газ для опалення, а також для підприємства ТКЕ, які надають послуги з централізованого теплопостачання.

Реклама партнерів

За словами Вовка, при збільшенні мінімального тарифу на газ для ТКЕ до 5 тисяч 500 гривень за тисячу кубометрів, вартість централізованого опалення збільшиться в середньому на 80% на місяць.

Голова НКРЕКП нагадав, що соціальну ціну на газ встановлює Кабінет міністрів України і відповідно до підписаної раніше угоди з МВФ, до 1 квітня потрібно досягти 75% від вартості імпортного газу для населення і теплокомуненерго.

Як відомо, сьогодні українців «привітали» з весною новими тарифами на електроенергію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.