ОСТАННІ НОВИНИ

Смерть дітей не пов’язана з вакцинацією проти поліомієліту – МОЗ

|

Смерть дітей жодним чином не пов’язана з вакцинацією проти поліомієліту. Зв’язку між випадками немає. Такий висновок Центральної комісії НППІ. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі МОЗ України.

281

За даними відомства, поширена у ряді ЗМІ інформація щодо встановлення факту наявності зв’язку між випадками дитячої смерті та імунізацією проти поліомієліту, яку надала Генеральна прокуратура України (ГПУ) у відповідь за запит журналістів, не відповідає дійсності.

«МОЗ України має усі необхідні висновки Регіональної групи оперативного реагування щодо розслідування несприятливих подій після імунізації (НППІ) та Центральної комісії НППІ, зроблені з дотриманням усіх передбачених законодавством процедур та норм. І вони свідчать про те, що смерть дитини, яка збіглася в часі з періодом проведення додаткової імунізації проти поліомієліту, не пов’язана з вакцинацією причинно-наслідковим зв’язком», – йдеться у повідомленні.

Водночас МОЗ готує офіційне звернення до ГПУ з вимогою надати пояснення щодо інформації, яка з’явилася в ЗМІ. Дане звернення буде оприлюднене окремо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.