ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян запрошують на концерт бандуристів

|

У Львівській філармонії 2 березня відбудеться концерт Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г. І. Майбороди. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

2(1394)

«Кожен виступ Національної заслуженої капели бандуристів України вражає своїм внутрішнім духом нескореності та прагнення до самобутності, самодостатності – риси, яка завжди була, є і буде ознакою великих народів світу. Як ті паралельні квінти, що є характерною ознакою особливо української пісні, ця пісня живе своїм окремим неповторним життям і творить свою неповторну гармонію», – наголошує прес-служба філармонії.

Відтак у повідомленні наголошують, що концерт зачепить струни серця кожного слухача: «Найкраще звучання чоловічих голосів свідомих українців – кращих синів свого народу – в поєднанні з блискучим віртуозним акомпонементом бандур, виконання складних творів на рівні кращих зразків світової класики, що при тому базуються на глибинній національній основі, філігранна відшліфованість кожного номера, величний повчальний, драматичний, часто сумний характер творів поєднаний з іскрометним гумором, елементами сучасного веселого шоу, козацьке характерництво – не може не вражати, не заворожувати глядачів».

Реклама партнерів

Фото: myvin.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...