ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський ОХМАТДИТ залишився без головного лікаря

|

В.о. головного лікаря Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» Вальдемар Надіжко написав заяву на звільнення. Про це повідомив сам лікар у своєму Фейсбук, передає кореспондент Львівського порталу.

270

За словами Вальдемара Надіжко, його крок обдуманий і викликаний безпідставним цькуванням його підопічних колег.

«Я написав заяву про звільнення з посади в.о. головного лікаря «ОХМАТДИТУ». Для мене це і дуже важкий і водночас важливий крок… З часу мого призначення на цю посаду для багатьох «громадських активістів» кісткою в горлі була моя приналежність до акушерства і гінекології, на цьому базувались всі кляузи у всі можливі і не можливі інстанції. Допоки ця писанина стосувалась лише мене, я по філософському до цього відносився але коли ці писаки змінили тактику і почали поливати брудом та ініціювати службові перевірки щодо інших людей, яких я шаную та поважаю, я зрозумів, що вартує ставити крапку…

Реклама партнерів

Це рішення обдумане та прийняте мною з позицій здорового глузду і на холодну голову. Неможливо плисти в човні який постійно розгойдують – повідомив він.

Коментарі

  1. Дуже хороша людина Надіжко Вальдемар.треба було не здаватись!ось так в нас сволота виживає людей порядних чесних і працьовитих зі своїх посад. Вже невистарчає сил боротись з падлом з заздрісниками і просто бидлом !Підкидають мічені гроші підставляють пишуть скарги витравлюють людину.напевне вже давно пригледілась місцинка для чийогось синка..Бог високо бачить далеко все повернеться до них бумерангом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.