ОСТАННІ НОВИНИ

ОУНівці «відхрестилися» від вчорашніх погромів у Києві

|

Голова ОУН Богдан Червак запевнив, що Організація українських націоналістів не має відношення до вчорашніх погромів у Києві. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає кореспондент Львівського порталу.

1455961539-1141

«Організація Українських Націоналістів не має жодного відношення до погромів у Києві, які відбулися 20 лютого», – зазначив він.

І зауважив, що у цей день бійці ОУН, у тому числі колишні бійці батальйону ОУН, бійці ЗСУ, які перебувають у відпустках і госпіталях були у Миколаєві, де вшанували пам’ять свого бойового побратима, героя Небесної Сотні і України Василя Кіндрацького.

«Люди, які ж здійснювали погроми, називали себе «батальйоном Коханівського» до ОУН не мають жодного стосунку. Це далеко не перша спроба використати назву ОУН для компрометації національно-визвольного руху. Відомо, що під ОУН і УПА маскувалися НКВДисти, які чинили злочини супроти українців», – написав Богдан Червак.

Відтак резюмував: «Але, справжній український націоналіст, тим більше ОУНівець ніколи не кине бруківку в українця, особливо, коли той у військовій формі чи формі бійця Нацгвардії, бо він може виявитися його бойовим побратимом. ОУНвці ніколи не підіграватимуть Кремлю, бо їх завдання знищити Московію. ОУНівці не ходять у балаклавах. Вони на своїй землі і нікого не бояться».

Як Львівський портал вже повідомляв,  учора, 20 лютого, учасники Всеукраїнського віча ветеранів АТО, волонтерів та учасників Революції Гідності закидали камінням “Сбєрбанк Росії” та офіс Ахметова.

Реклама партнерів
Загрузка...

Коментарі

  1. До во1н1в АТО, во1н1в УНА-УНСО треба в1дноситись з повагою, але якщо хтось 1з них нарушив закони Укра1ни, то так1 повинн1 за сво1 вчинки строго в1дпов1дати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...