ОСТАННІ НОВИНИ

Львів'янам дадуть безкоштовний майстер-клас вивчення англійської за два місяці

|

У Першій Львівській Медіатеці 9 березня о 18.30 розробники системи eWords дадуть безкоштовний майстер-клас ефективного вивчення англійської мови. Відтак учасникам розкажуть, як лише за два місяці вивчити 90% розмовної англійської. Про це повідомляють організатори заходу в соцмережах, передає кореспондент Львівського порталу.

англійська мова
«Бажаєш покращити свій рівень англійської або починаєш її вивчати? Тоді майстер-клас із ефективного вивчення англійської мови для тебе», – наголошують організатори.

Майстер-клас буде корисний для тих, хто активно вивчає чи тільки збирається самостійно вивчати англійську чи іншу іноземну мову та прагне це зробити бюджетно, швидко та результативно. Майстер-клас буде цікавим студентам із середнім та нижче середнього рівнем володіння англійської мови.

Учасникам обіцяють дати п’ять простих кроків, які допоможуть швидко вчити нові слова без зубріння, а також показати, як володіння рідною мовою може допомогти у вивченні англійської мови.

Серед доповідачів:

Наталя Сениця – львів’янка, одна із розробників системи для вивчення англійської мови eWords. Самостійно вивчила англійську до вільного володіння за 2 роки. Як результат володіння мовою, два останніх роки прожила в Австралії, побувала більше ніж в 20 країнах світу, включаючи США та Великобританію

Понч Батія – американець, закоханий в Україну. Понч є поліглотом і винахідником системи eWords. У результаті відвідування мовних клубів у Львові та Києві вирішив, що свою ідею системи eWords він хоче реалізувати саме для українців.

Зареєструватись на безкоштовний майстер-клас можна тут.

Фото: kyiv.ridna.ua

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...