ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’янам частково відкриють завісу міського бюджету розвитку

|

Міське управління ІТ спільно з департаментами економічної та фінансової політики презентує візуалізацію видаткової частини бюджету розвитку на 2016 рік. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

бюджет

Як повідомляють у мерії, уже другий рік поспіль Львівська міська рада публікує видатки і доходи в системі «Відкритий бюджет». Раніше було опубліковано план доходів і видатків загального бюджету міста, тепер – бюджет розвитку.

За словами розробників, бюджет розвитку є більш цікавим для пересічної особи, оскільки в ньому вказують, скільки коштів витратили на ремонт конкретного під’їзду чи висадку дерев саме на вашій вулиці.

Це – лише перший етап реалізації програми «Відкритий бюджет» у Львові: надалі ж планують створювати окрему візуалізацію за видатками і доходами кожного комунального підприємства, школи, лікарні тощо.

«Людей першочергово цікавить, скільки грошей витратили на школу, в яку ходить їхня дитина, а не те, скільки грошей отримали всі вчителі Львова загалом. Те, що ми вже облікували, – це загальні видатки з бюджету розвитку за запланованими титульними списками. Їх будемо надалі деталізовувати, вказувати фактичні витрати за кожним напрямком, аби мешканці мали змогу бачити, що відбувається в місті, і скільки грошей на це витрачається», – зазначає працівник управління інформаційних технологій Іван Коржов.

Візуалізацію можна переглянути за посиланням, на сайті Львівської міської ради.

Раніше Львівський портал писав, куди саме піде понад мільярд гривень Львова цього року.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...