ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян кличуть на безкоштовну виставу за поемою Лесі Українки

|

Незабаром, 25 лютого, у театрі імені Лесі Українки відбудеться безкоштовна вистава за мотивами поеми Лесі Українки «На полі крові». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі театру.

театр

«У  день народження Лесі Українки (а це вже 25 лютого) на великій сцені нашого театру відбудеться вистава “На полі крові” творчої майстерні “Театр у кошику”. Усі, хто бажає, зможуть відвідати виставу  безкоштовно»,  – повідомляють у театрі.
Забронювати запрошення можна за номером 098 -8128924 (Ірина).

Драматична поема Лесі Українки ,,На полі крові ”(1909) пропонує оригінальний погляд на історію відступництва і зради Юди. Згідно з апокрифічною версією, на яку спиралася поетеса, Юда, продавши Христа, не повісився ,а купив за отримані гроші клапоть безплідної землі біля Єрусалима. На цій території Леся Українка моделює зустріч двох дійових осіб: Юди і Прочанина, підносячи її до рівня морально-етичної дискусії.
У моновиставі Прочанин з’являється Юді як внутрішній голос сумління і докору. На тлі самоаналізу своєрідного ,,анти-Євангелія” від Юди досліджується анатомія зради, трагедія людини, нездатної піднятися до висот духу. До якого б самозахисту не вдавався Юда – виправдати зраду неможливо. Страшне, як і самогубство – руйнація і розпад особистості.”

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...