ОСТАННІ НОВИНИ

Фінансування ПТУ частково взято на баланс держави

|

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічної освіти». За відповідне рішення проголосувало 305 народних обранців. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу із місця події.

27

Законом у Бюджетному кодексі визначено, зокрема, що: видатки на професійно-технічну освіту здійснюються з бюджетів міст обласного значення – обласних центрів. Оплата поточних видатків професійно-технічних навчальних закладів на здобуття повної загальної середньої освіти здійснюється за рахунок освітньої субвенції держави.

Відтак у державному бюджеті передбачається субвенція на підтримку підготовки робітничих кадрів у професійно-технічних та інших навчальних закладах для бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів, міських (міст обласного значення-обласних центрів, міст Києва та Севастополя).

Перерахування коштів з державного бюджету місцевим бюджетам здійснюватиметься двічі на місяць, як це передбачено для освітньої та медичної субвенцій.

Освітня субвенція на ПТУ складає два мільярди гривень. Решту коштів, а це ще три мільярди фінансуватиметься за рахунок місцевих бюджетів.

Як раніше повідомляв Львівський портал, працівники ПТУ з різних куточків України пікетували Раду. Такий вияв спротиву освітян був спричинений тим, що нещодавно депутати ВРУ ухвалили рішення передати ПТУ на баланс міст обласних значень.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...