ОСТАННІ НОВИНИ

У суботу до Львова привезуть Зарваницьку чудотворну ікону Матері Божої

|

Із 6 по 14 лютого у храмі св. Онуфрія у Львові (вулиця Б. Хмельницького, 36) перебуватиме Зарваницька чудотворна ікона Матері Божої, через молитву до якої тисячі людей впродовж століть отримували заступництво, зцілення та допомогу. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Матір Божа

Зустріч чудотворної ікони відбудеться у суботу, 6 лютого, о 18.00. Протягом 9 днів молінь перед чудотворною іконою Зарваницької Матері Божої триватиме Дев’ятниця до Богородиці, що розв’язує вузли.

«У цей святий Рік Милосердя, проголошений Папою Франциском, ми особливо звертаємось до Марії, яка провадить нас до Бога, щоб ми могли розв’язати вузли гріхів нашої душі Його Батьківським милосердям. Запрошуємо всіх взяти участь у молитві перед чудотворною іконою Зарваницької Божої Матері та в особистій молитві просити про потрібні Божі ласки для себе, своїх родин, а особливо за мир та припинення війни у нашій багатостраждальній Україні», – запрошує настоятель монастиря святого Онуфрія у Львові о. Вінкентій Пелих.

Прийти, помолитися та приклонитися перед чудотворною іконою Зарваницької Божої Матері можна буде з 6 до 14 лютого кожного дня з 7.00 до 20.00 год. у храм св. Онуфрія (вулиця Б. Хмельницького, 36).

Фото: zarwanucya.blogspot.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...