ОСТАННІ НОВИНИ

Як і де вшанують пам’ять Героїв Крут у Львові

|

У п’ятницю, 29 січня, та суботу, 30 січня, відбудуться урочисті заходи з нагоди відзначення 98-ї річниці подвигу Героїв Крут. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

125

У п’ятницю о 13:00 год відбудеться покладання квітів до могили учасника бою під Крутами Ігоря Лоського на Личаківському кладовищі (поле почесних поховань №67).

– 13.05 год – поминальна молитва за усіма полеглими у цьому бою.

Реклама партнерів

– 13:25 год – урочисто пройдуть учні Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.

– 15:00 год – розпочнеться вечір-реквієм з нагоди вшанування подвигу Героїв вже у Львівському державному ліцеї із посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут (вул. Пасічна, 68).

У суботу о 10:30 год у Стрийському парку усі охочі зможуть подивитися на реконструкцію бою під Крутами.

Також львівські пластуни проведуть теренову гру пам’яті Героїв Крут. У квесті візьмуть участь понад 40 команд з усієї України.

Бій під Крутами – бій, що відбувся 29 січня 1918 року на залізничній станції Крути під селищем Крути та поблизу села Пам’ятне. Цей бій тривав 5 годин між 4-тисячним підрозділом Червоної Гвардії під проводом есера Михайла та загоном з київських курсантів і козаків «Вільного козацтва», що загалом нараховував близько чотирьох сотень вояків.

В бою під Крутами оборонці української державності отримали переконливу військову перемогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.