ОСТАННІ НОВИНИ

Заборона КПУ оскарженню не підлягає – Вищий адмінсуд

|

Вищий адміністративний суд України відмовив у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою КПУ, яка в судовому порядку намагалася оскаржити правовий висновок Комісії з питань дотримання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі міністерства юстиції України.

85

Вищий адміністративний суд встановив, що «касаційна скарга є необґрунтованою, а викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, оскільки заявник не наводить підстав, які б дозволили вважати, що суд неправильно застосував норми матеріального або процесуального права».

Дана ухвала Вищого адміністративного суду України оскарженню не підлягає.

Реклама партнерів

Таким чином, адміністративні суди дійшли висновку, що доводи представників і адвокатів Комуністичної партії України не є обґрунтованими. Тобто остаточно підтвердили правомірність вищезгаданого правового висновку та відповідно заборону КПУ.

Коментарі

  1. комунистична партия не потрибна. Вона знищила мильйони невинних людей. Ухвала вищого административного суду правильна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.