ОСТАННІ НОВИНИ

Більшість безробітних на Львівщині – жінки

|

З початку окупації Автономної Республики Крим і проведення антитерористичної операції на сході країни до Львівської обласної служби зайнятості звернулися за допомогою у працевлаштуванні понад дві тисячі мешканців півострова та Донецької і Луганської областей. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівського обласного центру зайнятості .

63

Найбільше внутрішньо переміщених осіб зареєстровано у Львівському, Червоноградському, Дрогобицькому, Стрийському, Самбірському та Кам’янка-Бузькому ЦЗ.

Профорієнтаційні послуги отримувала 1931 особа, професійне навчання проходили 199 безробітних з числа ВПО, у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 192 вимушених переселенців. Отримали нову роботу 604 внутрішні мігранти.

Реклама партнерів

На кінець 2015 року соціальні послуги служби зайнятості отримували 232 особи, котрі перемістилися з тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО, із них 191 зі статусом безробітного.

Відповідно до статистичних даних, пошуковцями роботи є здебільшого жінки. Серед усіх тимчасово непрацюючих в області їхня питома вага становила 61%, то серед ВПО – 73%.

За віком 42,9% шукачів роботи – ті, хто не досягли 35 років, 50,1% – віком від 35 до 55 років, 7% – категорія «55+». Частка осіб з вищою освітою становила 73,3%, з професійно-технічною – 15,7%, із середньою – 11%

Станом на 25 грудня торік на обліку у департаменті соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації перебувало 11,1 тис. внутрішньо переміщених осіб (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509). Під час отримання довідки про потребу у працевлаштуванні повідомили 3,3 тисячі осіб працездатного віку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.