ОСТАННІ НОВИНИ

Держрибагентству потрібно 63 керівники

|

Держрибагентство запрошує громадян на 63 вакансії керівників у системі рибоохоронного патруля. Про це Львівському порталу повідомили у міністерстві аграрної політики та продовольства України.

3

Мова йде про інспекторський склад, начальників та заступників начальника територіальних управлінь рибоохоронного патруля Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Черкаської, Херсонської області, Чорноморського басейнового та Азовське басейнового управління.

«Шукаємо чесних, відповідальних, мотивованих керівників. Таких, що знають проблеми галузі та регіону. Разом із ними впродовж 2016 року формуватимемо рибні патрулі у регіонах», – повідомив перший заступник голови Держрибагентства, керівник проекту «Рибний патруль» Павло Гвозденко.

Наразі триває конкурс у Києві та 10 регіонах України, інші – на черзі.

Довідково:

Подача документів для участі у конкурсі триває до 16 січня 2016 року. Претендентам необхідно особисто подати у Держрибагентство:

–  заяву про участь у конкурсі на ім’я голови конкурсної комісії Державного агентства рибного господарства України, в якій зазначається про ознайомлення із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;

–  заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

–  дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

–  копії документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

–  декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;

–  копію документа, який посвідчує особу (паспорт);

–  копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

–  довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Також особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

З вимогами до кандидатів на посаду начальника та заступника начальника теруправлінь рибоохорони можна ознайомитись за посиланням.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою за телефоном: (044) 486 99 18.

 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...