ОСТАННІ НОВИНИ

Верховний суд не звільнятиме усіх суддів

|

Верховний суд України відреагував на заклики Авакова «звільнити усіх суддів». Про це повідомляє Українська правда.

суддя

Реформаторські ініціативи, спрямовані на звільнення всіх суддів в Україні, – “особиста піар-кампанія окремих посадових осіб, спрямована на тимчасове підвищення власних політичних рейтингів за рахунок маніпулювання суспільною думкою”.

Про це йдеться у заяві Верховного суду України з приводу публічних закликів до звільнення всіх суддів, яку поширено 6 січня на сайті ВР.

Раніше глава МВС Арсен Аваков заявив, що в Україні «судам ніхто не вірить» та зазначив необхідність повернутися до радикального проекту, на якому наполягав свого часу «Народний фронт» – про повну заміну суддівського корпусу, «повне перезавантаження – з новим набором, професійним конкурсом і реальною зовнішньою атестацією нинішнього суддівського корпусу».

У Верховному суді зазначають, що «потреба у глибинних реформах очевидна, в тому числі й у судовій владі», однак  «реформаторські ініціативи, спрямовані на звільнення всіх суддів в Україні були предметом прискіпливого аналізу та дискусій на національному рівні, в тому числі й у процесі роботи Конституційної Комісії, та не знайшли підтримки внаслідок своєї безпідставності».

Фото: соціальні мережі

Реклама партнерів

Коментарі

  1. Коли звільнять з керівних посад міліціонерів,які працювали при Януковичу та Захарченко на керівних посадах?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...