ОСТАННІ НОВИНИ

Мешканці Львівщини «наворожили» на 8 тисяч євро

|

Ще двоє мешканців Львівщини стали жертвами шахрайства ворожок. Прагнення дізнатися про своє майбутнє за допомогою потойбічних сил обійшласяя їм у чималі суми, повідомили Львівському порталу у відділі комунікації ГУ Національної поліції у Львівській області.

ворожка

До Шевченківського відділу поліції звернулася 25-річна львів’янка. Вона повідомила, що через власну довірливість стала жертвою шахрайства.

Потерпілу на вулиці Шевченка зупинила якась жінка і запропонувала поворожити. І так заморочила голову заявниці, що та позбулася золотих прикрас – персня, ланцюжка з хрестиком та кільчиків. Загальна сума завданих збитків становить понад 15 000 гривень.

Схожа історія сталася й у Сокалі. Там ошуканка – «екстрасенс» пообіцяла 38-річній місцевій мешканці «зняти порчу», яку начебто хтось навів на неї та її родину. Ця послуга шахрайки обійшлася потерпілій у 8000 євро та 125 доларів США.

Правоохоронці зараз займаються пошуком зловмисниць. Проте вкотре попереджають громадян, аби вони уникали спілкування із вуличними ворожками та провидицями. Окремі із них володіють неабиякими гіпнотичними здібностями, легко входять у довіру і виманюють у людей як гроші, так і коштовності.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...