ОСТАННІ НОВИНИ

З нового року пільговики платитимуть за проїзд у маршрутках?

|

У Державний бюджет України не заклали грошей на перевезення пільговиків у громадському транспорті. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівського обласного осередку Всеукраїнської Громадської Організації «Всеукраїнська Асоціація Автомобільних Перевізників».

7

Як і прогнозували перевізники, змін до представленого урядом проекту закону «Про державний бюджет України на 2016 рік» у частині фінансового забезпечення наданих державою окремим категоріям громадян пільг на проїзд в громадському транспорті, народні депутати не внесли.

Немає фінансування – немає пільг

Реклама партнерів

Одночасно з законом України «про державний бюджет України на 2016 рік» народні депутати прийняли закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» № 3628. В цьому законі норми, якими передбачались пільги окремим категоріям громадян для проїзду у громадському транспорті, перефразовані так: «Пільги… надаються за рішенням органу місцевого самоврядування за рахунок коштів місцевого бюджету». Тобто починаючи з 1 січня 2016 року надання пільг окремим категоріям громадян та фінансування втрат громадського транспорту від перевезення пільговиків покладено на органи місцевої влади та місцевого самоврядування.

Львівським обласним відділенням ВГО «ВААП» ще 18 грудня 2015 року скеровано листи голові Львівської обласної державної адміністрації, голові Львівської обласної ради, голові Львівської міської ради про необхідність підготовки відповідних рішень для врегулювання пільгових перевезень в громадському автомобільному транспорті з 1 січня 2016 року. Проте відповідей від керівництва Львова та області так і не надійшло.

«Ми не отримали жодної відповіді на наше звернення. Відсутня будь-яка інформація, щоб уповноваженими органами місцевої влади приймались рішення щодо цього… Договори про надання соціально важливих послуг і покриття втрат за рахунок місцевих бюджетів не підписані. Тож проблема пільгового проїзду в громадському автомобільному транспорті на 2016 рік не вирішена. Відтак автотранспортні підприємства Львівщини мовчання влади сприймають як відмову: соціально вразливим групам населення Львівщини надавати можливість користуватись громадським транспортом на пільгових умовах», – йдеться у повідомленні.

Перевізники сподіваються, що до закінчення різдвяних свят влада регіону таки визначиться, як їй оплачувати проїзд пільговиків у Львові та на Львівщині.

Коментарі

  1. Діє попереднє рішення , якщо воно не скасоване , з перевізниками буди підписанні контракти , в яких прописано безкоштовний проїзд пільговиків . Перевізники не дуріть людей .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...